04mrt 2026
Voluit leven
Ede Gld
In deze workshop staan we stil bij wat je niet meer wilt en wat je wel wilt, en waar jij naar verlangt. En word jij je meer bewust van wat jou nog tegenhoudt om weer zin in je leven te krijgen en te genieten. Dat het meer vanzelf gaat en vanuit rust, van overleven naar voluit en zinvol leven. Hoe zou dat zijn? We doen dit met maximum 4 personen.
Ik maak hierbij gebruik van de energetische methode Touch of Matrix. Deze methode helpt je om uit je hoofd te komen en te zakken in je lijf. En helpt jou bewust te maken van wat al die tijd onbewust is gebleven waardoor jij nog vasthoudt aan oude overtuigingen.
Hoe zou het zijn als alles er mag zijn en dat jij kunt accepteren wat er is en wat zich wil laten zien. Dat jij gaat voelen dat je goed bent zoals jij bent. Dat is je vertrekpunt van waaruit jij weer kan groeien en gaan staan voor jezelf en keuzes gaat maken die bij jou passen.
Dit proces van bewustwording en acceptatie is de eerste stap. Graag begeleid ik jou bij het maken van de eerste stap op weg naar een zinvol leven.

